Test fotoksiążki od Saal Digital

Dzięki uprzejmości Saal Digital miałam okazję przetestować fotoksiążkę.

Niedawno otworzyłam własne studio fotograficzne i ciągle coś w nim ulepszam. Fotoksiążki i fotoalbumy prezentujące moją twórczość są dla mnie ogromnie ważne. Dzięki temu mogę pokazać osobom zainteresowanym sesją foto, jak wyglądają moje zdjęcia.

Na przygotowanie fotoksiążki miałam dwa tygodnie, bardzo się denerwowałam czy poradzę sobie z programem do projektowania, ale okazało się że niepotrzebnie.

Aplikacja Saal Design to program dzięki któremu można wybrać kształt fotoksiążki (kwadrat, prostokąt pionowy lub poziomy)

Ja zdecydowałam się na pionowy prostokąt. Mamy do wyboru papier błyszczący lub matowy (jestem zdecydowanie fanką tego drugiego), a także rodzaj okładki (mnie urzekła watowana czyli grubsza). Wersja którą testowałam to fotoksiążka za 200 zł, w formacie jaki wybrałam miałam do dyspozycji 26 stron. Zmieściłam się w tej kwocie.

Test fotoksiążki od Saal Digital

W fotoksiążce Saal Digital zdecydowałam się zaprezentować akty do których zapozowały mi modelki: Żaneta, Andżela i Dżesika, a także fotografie industrialne, które zrobiłam w Muzeum Zapałek w Częstochowie i w Muzeum Hutnictwa Cynku w Katowicach-Szopienicach.

Test fotoksiążki od Saal Digital
Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

Zaczęłam od wyboru zdjęcia na okładkę, a potem ustawiłam tło stron jako czarne. Aplikacja pozwala na umieszczenie jednego zdjęcia na dwóch stronach (rozkładówka), po jednym zdjęciu na sąsiednich stronach, lub kombinacjach. Wokół zdjęć można pozostawić marginesy albo mogą one dojść do krawędzi karty. Trochę brakowało mi automatycznego dopasowania zdjęcia do karty. Jednak bardzo szybko uporałam się z projektem. Jedyne czego nie mogłam znaleźć to tekst, chciałam umieścić swoje nazwisko na okładce, wprawdzie widziałam w programie opcję TEXT ale nie była ona podświetlona z nieznanych mi przyczyn i nie udało mi się w nią wejść

Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

 

Test fotoksiążki od Saal Digital

Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko, chociaż jechała aż z Niemiec. Album prezentuje się przepięknie! Jakość zdjęć jest najwyższej jakości. Jestem dumna ze swoich zdjęć i wdzięczna Saal Digital za możliwość przetestowania tej fotoksiążki. Saal Digital oferuje również fotoobrazy, fotozeszyty, kalendarze, plakaty, itp.

Zdecydowanie fotoksiążka Saal Digital to must-have dla każdego fotografa, który chce zaprezentować swoje dzieła potencjalnym klientom.

Fotoksiążka ucieszy nie tylko fotografów, możecie w niej umieścić zdjęcia ze ślubu, wesela czy wakacji albo zdjęcia Waszych dzieci czy zwierzaków.

Gorąco polecam Saal Digital!

Zapraszam do obejrzenia fotografii mojego autorstwa tutaj: http://altealeszczynskafoto.com

I do polubienia mojego fan page’a tutaj: https://www.facebook.com/altealeszczynska.arts

4 thoughts on “Test fotoksiążki od Saal Digital

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

CommentLuv badge